Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2631. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jutranji pogovori
19:30
Regionalne novice
19:35
Videospot dneva
19:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Peter Kolšek- Refošk
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Poslanska pisarna, Aleksander Reberšek, poslanec Nsi v DZ RS
21:00
Regionalne novice
21:05
Tomaž Rot, Vabim te na ples, posnetek koncerta
22:35
Napovedujemo
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Peter Kolšek- Refošk
23:45
Videospot dneva
23:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Poslanska pisarna, Aleksander Reberšek, poslanec Nsi v DZ RS
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dotiki gora, Poti po Himalaji, Gosajkund
18:30
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Boris A. Novak- Vrtoglavica
18:35
Videospot dneva
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2632. VTV magazin, regionalni informativni program
20:25
Bonton - rokovanje
20:55
Napovedujemo
21:00
Športnik leta Zgornje Savinjske doline 2018, posnetek prireditve
22:15
Vabimo k ogledu
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Boris A. Novak- Vrtoglavica
23:25
Videospot dneva
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2632. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Športnik leta Zgornje Savinjske doline 2018, posnetek prireditve
11:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 15, Slovenski finale
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Julian Kornhauser- Urad za poezijo
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Aktualno: So robotske operacije oči realnost?
21:05
Regionalne novice
21:10
POP CORN,
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Julian Kornhauser- Urad za poezijo
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila