Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:31
Hrvatska za 5: Čovjek i društvo budućnosti (R)
06:21
Bilješke o jeziku
06:37
Vijesti na njemačkom jeziku
06:45
U svom filmu: Kristina Ivanuš, djevojka iz SOS dječjeg sela, dobitnica svjetske nagrade za izvrsnost (R)
07:39
Knjiga ili život: Dario Harjaček i Vojo Šindolić
08:10
Akademija, dokumentarni film (2006.)
08:40
Znanstveni krugovi
09:05
(Re)kreativac - Biatlon
09:31
Otkrivamo Hrvatsku Bribir (R)
09:57
Vinjeta:Kopački rit
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:09
Dnevnik 2
10:57
#REVOLUCIJA: Društvene mreže, dokumentarna reportaža (R)
11:01
#ON I ONA: Posao i odgoj, dokumentarna reportaža (R)
11:04
Idemo na put s Goranom Milićem: Južna Amerika - Brazil (9/9)
11:47
Informativka: Zimska oprema
11:52
Vijesti na engleskom jeziku
11:59
Kod nas doma (R)
12:46
Otvoreno (R)
13:31
Hrvatska za 5: Čovjek i društvo budućnosti (R)
14:21
Bilješke o jeziku
14:37
Vijesti na njemačkom jeziku
14:45
U svom filmu: Kristina Ivanuš, djevojka iz SOS dječjeg sela, dobitnica svjetske nagrade za izvrsnost (R)
15:39
Knjiga ili život: Dario Harjaček i Vojo Šindolić
16:10
Akademija, dokumentarni film (2006.)
16:40
Znanstveni krugovi
17:05
(Re)kreativac - Biatlon
17:31
Otkrivamo Hrvatsku Bribir (R)
17:57
Vinjeta:Kopački rit
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:09
Dnevnik 2
18:57
#REVOLUCIJA: Društvene mreže, dokumentarna reportaža (R)
19:01
#ON I ONA: Posao i odgoj, dokumentarna reportaža (R)
19:04
Idemo na put s Goranom Milićem: Južna Amerika - Brazil (9/9)
19:47
Informativka: Zimska oprema
19:52
Vijesti na engleskom jeziku
19:59
Kod nas doma (R)
20:46
Otvoreno (R)
21:31
Hrvatska za 5: Čovjek i društvo budućnosti (R)
22:21
Bilješke o jeziku
22:37
Vijesti na njemačkom jeziku
22:45
U svom filmu: Kristina Ivanuš, djevojka iz SOS dječjeg sela, dobitnica svjetske nagrade za izvrsnost (R)
23:39
Knjiga ili život: Dario Harjaček i Vojo Šindolić
00:10
Akademija, dokumentarni film (2006.)
00:40
Znanstveni krugovi
01:05
(Re)kreativac - Biatlon
01:31
Otkrivamo Hrvatsku Bribir (R)
01:57
Vinjeta:Kopački rit
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:58
#ORMAR: Ivica Skoko , dokumentarna reportaža (R)
03:03
Romano Bolković - 1 na 1: veleposlanik Države Izrael u Republici Hrvatskoj, gospodin Ilan Mor, talk show
04:00
Informativka: Doniranje organa
04:04
Vijesti na engleskom jeziku
04:12
Kod nas doma (R)
04:57
Otvoreno (R)
05:42
Eko zona
06:08
Labirint
06:33
Kartoline: Momjan
06:37
Vijesti na njemačkom jeziku
06:45
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (1/12)
07:32
55. Festival kajkavskih popevki, Krapina 2020. - Popevke zanavek, snimka prijenosa
09:23
Što je klasik?
09:59
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:58
#ORMAR: Ivica Skoko , dokumentarna reportaža (R)
11:03
Romano Bolković - 1 na 1: veleposlanik Države Izrael u Republici Hrvatskoj, gospodin Ilan Mor, talk show
12:00
Informativka: Doniranje organa
12:04
Vijesti na engleskom jeziku
12:12
Kod nas doma (R)
12:57
Otvoreno (R)
13:42
Eko zona
14:08
Labirint
14:33
Kartoline: Momjan
14:37
Vijesti na njemačkom jeziku
14:45
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (1/12)
15:32
55. Festival kajkavskih popevki, Krapina 2020. - Popevke zanavek, snimka prijenosa
17:23
Što je klasik?
17:59
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:58
#ORMAR: Ivica Skoko , dokumentarna reportaža (R)
19:03
Romano Bolković - 1 na 1: veleposlanik Države Izrael u Republici Hrvatskoj, gospodin Ilan Mor, talk show
20:00
Informativka: Doniranje organa
20:04
Vijesti na engleskom jeziku
20:12
Kod nas doma (R)
20:57
Otvoreno (R)
21:42
Eko zona
22:08
Labirint
22:33
Kartoline: Momjan
22:37
Vijesti na njemačkom jeziku
22:45
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (1/12)
23:32
55. Festival kajkavskih popevki, Krapina 2020. - Popevke zanavek, snimka prijenosa
01:23
Što je klasik?
01:59
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:58
#(R)EVOLUCIJA - Milenijalsi, dokumentarna reportaža (R)
03:01
rubrika FRAGMENTI: Stari grad Ozalj 1. dio., dokumentarna reportaža (R)
03:06
Sve će biti dobro, serija (44/180)
03:51
Autoportreti gledatelja: Igor Šenegin
03:57
Informativka: Arheološka kulturna baština (R)
04:01
Vijesti na engleskom jeziku
04:08
Kod nas doma (R)
04:53
Otvoreno (R)
05:38
Izvan formata
06:23
Jedno djelo (2): Vlasta Žanić - Inflatus mobilus (Bojan)
06:32
Vijesti na njemačkom jeziku
06:39
Baština u objektivu: Starogradski muzej (R)
06:44
Pogled preko granice - Hrvati u BiH (R)
07:09
Klub 7 (R)
08:04
Međimurski plesovi, emisija pučke i predajne kulture (R)
08:34
Prometej
08:58
Glas domovine
09:20
Navrh jezika: Ulice
09:35
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija obitelj Smokvina
09:47
Puls (2): Jedan na jedan, dokumentarna reportaža (R)
09:58
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:58
#(R)EVOLUCIJA - Milenijalsi, dokumentarna reportaža (R)
11:01
rubrika FRAGMENTI: Stari grad Ozalj 1. dio., dokumentarna reportaža (R)
11:06
Sve će biti dobro, serija (44/180)
11:51
Autoportreti gledatelja: Igor Šenegin
11:57
Informativka: Arheološka kulturna baština (R)
12:01
Vijesti na engleskom jeziku
12:08
Kod nas doma (R)
12:53
Otvoreno (R)
13:38
Izvan formata
14:23
Jedno djelo (2): Vlasta Žanić - Inflatus mobilus (Bojan)
14:32
Vijesti na njemačkom jeziku
14:39
Baština u objektivu: Starogradski muzej (R)
14:44
Pogled preko granice - Hrvati u BiH (R)
15:09
Klub 7 (R)
16:04
Međimurski plesovi, emisija pučke i predajne kulture (R)
16:34
Prometej
16:58
Glas domovine
17:20
Navrh jezika: Ulice
17:35
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija obitelj Smokvina
17:47
Puls (2): Jedan na jedan, dokumentarna reportaža (R)
17:58
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:58
#(R)EVOLUCIJA - Milenijalsi, dokumentarna reportaža (R)
19:01
rubrika FRAGMENTI: Stari grad Ozalj 1. dio., dokumentarna reportaža (R)
19:06
Sve će biti dobro, serija (44/180)
19:51
Autoportreti gledatelja: Igor Šenegin
19:57
Informativka: Arheološka kulturna baština (R)
20:01
Vijesti na engleskom jeziku
20:08
Kod nas doma (R)
20:53
Otvoreno (R)
21:38
Izvan formata
22:23
Jedno djelo (2): Vlasta Žanić - Inflatus mobilus (Bojan)
22:32
Vijesti na njemačkom jeziku
22:39
Baština u objektivu: Starogradski muzej (R)
22:44
Pogled preko granice - Hrvati u BiH (R)
23:09
Klub 7 (R)
00:04
Međimurski plesovi, emisija pučke i predajne kulture (R)
00:34
Prometej
00:58
Glas domovine
01:20
Navrh jezika: Ulice
01:35
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija obitelj Smokvina
01:47
Puls (2): Jedan na jedan, dokumentarna reportaža (R)
01:58
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:58
rubrika Jezik na vagi: Povratak u formu, dokumentarna reportaža
03:03
rubrika KAVA: Naporne mame, dokumentarna reportaža
03:08
Sve će biti dobro, serija (45/180)
03:48
Autoportreti gledatelja: Mario Čorba
03:54
Informativka: Pokretna kulturna baština (R)
03:58
Vijesti na engleskom jeziku
04:05
Kod nas doma
04:50
Globalna Hrvatska