Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6133. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
11:00
V zakulisju: Igor Kršinar
11:20
Praznovanje občine Kranjska Gora
13:00
Videostrani
14:00
Romanovi: Rusija na čelu Evrope
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Virtualni kravji bal
20:55
Sledi korakov: major Bojan Šoper
21:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: O sluhu
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
00:00
Nove aktivnosti v Planici
00:25
Srečanje s Pretnarjevim nagrajencem v Tržiču
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
10:00
90. let Ane Hlebanja
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Nove aktivnosti v Planici
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
V zakulisju: Igor Kršinar
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
00:00
Praznik občine Bohinj, reportaža
00:20
Podelitev priznanj nagrajencem ob občinskem prazniku občine Radovljica
01:00
Videostrani
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 5. del prireditve
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
10:00
Idrijska dediščina živega srebra
10:30
Biosferna območja
13:15
Štiri tačke, oddaja o živalih
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Sledi korakov: spomini Stanislave Radunović
15:00
Kranj mesto za aktivni dopust
15:40
Za zdravje, oddaja
16:30
Morda niste vedeli: Leta izgubljenih priložnosti?
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Otvoritev prenovljenega MC Primskovo Kranj
18:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
O koronavirusu z doc. dr. Matejo Logar
20:40
Podelitev osmih nagrad GZS za izjemne dosežke
21:20
Novosti na knjižnem trgu
21:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
22:00
Virtualni kravji bal 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
00:00
Menjava straže, predstava MGL
01:50
Videostrani