Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:00
ponovitev HD
06:15
1. dan, ponovitev HD
06:57
Pripravljeni..., ponovitev HD
07:14
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev HD
08:15
WS, Hull, prvič HD
09:20
3. vožnja, ponovitev HD
09:45
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev HD
10:58
3. vožnja, ponovitev HD
11:43
Pripravljeni..., ponovitev HD
12:00
T. Robredo (Esp) v S. Bolelli (Ita) [20], v živo HD
13:36
L. Broady (Gbr) v Z. Kolar (Cze), v živo HD
14:20
[4] A. Blinkova (Rus) v Ç. Buyukakçay (Tur), v živo HD
15:52
P. Gojowczyk (Ger) v D. Ferrer (Esp) [4], v živo HD
17:00
T. Robredo (Esp) v S. Bolelli (Ita) [20], ponovitev HD
17:27
3. vožnja, ponovitev HD
17:57
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev HD
19:30
2. dirka, MX2, ponovitev HD
20:00
MXGP, 2. vožnja, ponovitev HD
20:29
T. Robredo (Esp) v S. Bolelli (Ita) [20], ponovitev HD
21:44
Pripravljeni..., ponovitev HD
21:57
ponovitev HD
22:05
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev HD
23:20
ponovitev HD
23:27
GPS, Šanghaj, ponovitev HD
00:34
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev HD
01:30
T. Robredo (Esp) v S. Bolelli (Ita) [20], ponovitev HD
03:00
16. etapa, ponovitev HD
04:00
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev HD
05:00
16. etapa, ponovitev HD
06:15
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev HD
07:00
izbor, ponovitev HD
07:15
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev HD
07:45
16. etapa, ponovitev HD
08:45
Šestnajstina finala, ponovitev HD
10:00
16. etapa, ponovitev HD
11:45
izbor, ponovitev HD
12:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo HD
14:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo HD
16:00
Osmina finala, v živo HD
17:30
2. dirka, MXGP, ponovitev HD
18:00
17. etapa, ponovitev HD
19:30
Pregled, ponovitev HD
20:30
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev HD
21:45
izbor, ponovitev HD
21:55
ponovitev HD
22:00
17. etapa, ponovitev HD
23:15
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev HD
00:25
ponovitev HD
00:30
17. etapa, ponovitev HD
01:30
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev HD
03:00
17. etapa, ponovitev HD
04:00
Osmina finala, ponovitev HD
05:00
17. etapa, ponovitev HD
06:15
Osmina finala, ponovitev HD
07:00
izbor, ponovitev HD
07:15
17. etapa, ponovitev HD
08:00
Pregled, ponovitev HD
09:00
Osmina finala, ponovitev HD
10:00
17. etapa, ponovitev HD
11:45
izbor, ponovitev HD
12:00
Kvalifikacije 4. dan, v živo HD
14:00
Kvalifikacije 4. dan, v živo HD
16:00
Četrtfinale, v živo HD
17:30
Pregled, ponovitev HD
18:00
18. etapa, ponovitev HD
19:30
ponovitev HD
20:00
3. vožnja, ponovitev HD
20:30
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev HD
21:45
izbor, ponovitev HD
22:00
18. etapa, ponovitev HD
23:10
ponovitev HD
23:15
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev HD
00:30
18. etapa, ponovitev HD
01:30
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev HD
03:00
18. etapa, ponovitev HD
04:00
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev HD
05:00
18. etapa, ponovitev HD