Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
2814. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2815. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 2. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Orfejčkova parada, 1997, 2. del
15:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV
18:10
rdeče jabolko, Gledališka predstava Vrtca Velenje, 2008
18:25
Spoznajmo jih … Polona Lavrinšek, harfa, GŠ Velenje
18:30
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Znani obrazi: Arpad Šalamon
20:30
30 let Godalnega orkestra Glasbene šole Velenje
21:40
Spoznajmo jih … Tim Cergol, Matej Ferlež, klavir, GŠ Velenje
21:45
Jutranji pogovori 2
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2815. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 8
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Števerjan, 1996, posnetek festivala, 1. del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 3. del
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Ljubezen, družina, vrednote in medsebojni odnosi: gost prof. dr. Janek Musek
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 8
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
21:55
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Šank rock, 1991
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Ljubezen, družina, vrednote in medsebojni odnosi: gost prof. dr. Janek Musek
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 8
13:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Graška Gora poje in igra, 2002, 1. del
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 9
18:45
Spoznajmo jih … Pia Landeker, Lenart Šonc, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2816. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Pršivec
20:50
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: H2O SHOW, 2004
22:10
Spoznajmo jih … Lenart Šonc, klavir, GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program