Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:46
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
08:36
Oslo Jazz Festival Orchestra
09:36
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
10:36
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
12:01
InterMezzo
12:30
Il Trovatore by Verdi at the Opéra de Wallonie-Liege
14:50
Orchestre de l'Opéra Royal, Stéphane Fuget: Couperin, Delalande
15:50
InterMezzo
16:57
Tatjana by John Neumeier, Hamburg Ballet
19:11
Carlos Kleiber conducts Beethoven's Symphony No. 7
19:49
Carlos Kleiber conducts Beethoven's Symphony No. 4
20:25
InterMezzo
20:30
Lucas Debargue at the Vienna Konzerthaus: Chopin, Bach, Beethoven
21:54
Christian Arming & Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Mendelssohn, Shostakovich
23:48
Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine
00:50
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
02:05
Oslo Jazz Festival Orchestra
03:05
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
04:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
05:40
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
07:22
InterMezzo
08:30
La Favorite by Donizetti at the Bayerische Staatsoper
11:08
InterMezzo
12:30
One Thousand and One Nights by Fikret Amirov - Kremlin Ballet
14:14
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
15:14
InterMezzo
15:54
Denis Matsuev at Zaryadye Park
17:30
Emmanuelle Haim and Le Concert d'Astrée in Versailles: Rameau, Mondonville, Campra
19:07
La Senna Festeggiante by Vivaldi
20:25
InterMezzo
20:30
Carmen by Bizet at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
23:30
Michel Meis Quartet - Like a jazz machine
00:30
Damn'co - Jazz sous les pommiers
01:45
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
02:45
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
04:00
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
05:15
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
06:56
InterMezzo
08:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
09:30
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
11:20
InterMezzo
12:30
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
14:06
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
15:04
InterMezzo
16:00
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
17:35
InterMezzo
18:05
Il Trovatore by Verdi at the Opéra de Wallonie-Liege
20:25
InterMezzo
20:30
Daniel Harding and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Elgar, Beethoven, Brahms
22:02
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Beethoven, Schubert
23:44
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
01:01
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
02:21
Rokia Traore - Mandeka Classics
03:12
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
04:10
Oslo Jazz Festival Orchestra
05:11
Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine