Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:00
Štafeta (ž), ponovitev HD
06:45
Ski Cross (ž) finale, ponovitev HD
07:35
Tekma za 3. mesto: Kanada v Švica, v živo HD
10:45
1000m, v živo HD
12:20
Štafete (m), v živo HD
13:45
Polfinale (ž): VB v Švedska, v živo HD
15:00
Ski Cross (ž) finale, ponovitev HD
16:00
Štafete (m), ponovitev HD
16:30
Prosti program (ž), ponovitev HD
17:15
Štafete (m), ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Štafete (m), ponovitev HD
21:15
1000m, ponovitev HD
21:45
Prosti program (ž), ponovitev HD
22:30
Štafete (m), ponovitev HD
00:30
Ski Cross (ž) finale, ponovitev HD
00:45
ponovitev HD
01:15
Štirised (m) 1. vožnja, v živo HD
02:35
Big Air (m) finale, v živo HD
03:00
Big Air (m) finale, v živo HD
03:30
Ekipno, v živo HD
04:45
Štirised (m) 2. vožnja, posnetek HD
05:30
Paralelni slalom, finale, v živo HD
07:00
50km klasično (m), v živo HD
08:30
Finale (m), v živo HD
10:30
50km klasično (m), ponovitev HD
11:45
Skupinski start, v živo HD
14:15
Tekma za 3. mesto (m), v živo HD
16:00
Big Air (m) finale, ponovitev HD
16:30
Ekipno, ponovitev HD
17:15
50km klasično (m), ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
50km klasično (m), ponovitev HD
21:15
Ekipno, ponovitev HD
21:45
Skupinski start, ponovitev HD
22:30
Štirised (m) 2. vožnja, ponovitev HD
00:30
Paralelni slalom, finale, ponovitev HD
00:45
ponovitev HD
01:15
Štirised, 3. vožnja, v živo HD
02:35
Big Air (m) finale, ponovitev HD
03:00
Štirised, 4. vožnja, v živo HD
04:00
Big Air (m) finale, ponovitev HD
04:30
Paralelni slalom, finale, ponovitev HD
05:00
Finale (m), v živo HD
07:45
30km klasično (ž), v živo HD
08:45
Gala Exhibition, posnetek HD
10:00
Finale (m), ponovitev HD
11:00
Zaključna ceremonija, v živo HD
14:30
30km klasično (ž), ponovitev HD
15:00
Štirised, 4. vožnja, ponovitev HD
15:30
ponovitev HD
16:00
Finale (m), ponovitev HD
17:30
Zaključna ceremonija, ponovitev HD
18:30
50km klasično (m), ponovitev HD
19:15
30km klasično (ž), ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
50km klasično (m), ponovitev HD
21:00
Zaključna ceremonija, ponovitev HD
23:00
ponovitev HD
23:35
ponovitev HD
23:40
50km klasično (m), ponovitev HD
00:00
Zaključna ceremonija, ponovitev HD
01:30
Finale (m), ponovitev HD
03:00
ponovitev HD
03:30
Zaključna ceremonija, ponovitev HD
05:30
Gala Exhibition, ponovitev HD