Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
07:07
A Karelin (Rus).
07:38
Atlanta - Football.
08:35
FC Dallas v Sporting Kansas City.
09:59
M Davis (Eng) v S Bingham (Eng).
10:54
Gaoyuan Lin (Chn) v D Ovtcharov (Ger).
11:55
Marathon - Amsterdam (Ned).
13:29
Wrestling in Iran.
14:02
M Davis (Eng) v S Bingham (Eng).
16:00
Gaoyuan Lin (Chn) v D Ovtcharov (Ger).
18:58
Gaoyuan Lin (Chn) v D Ovtcharov (Ger).
19:54
Novice, prvič
20:05
The Golden Generation.
21:33
Hall of fame Pyeongchang - Alpine Skiing.
22:31
Marathon - Amsterdam (Ned).
23:20
Novice, prvič
23:25
WATTS, prvič
23:41
FC Dallas v Sporting Kansas City.
01:05
Novice, pon.
01:12
WATTS, pon.
01:25
Marathon - Amsterdam (Ned).
05:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
09:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
10:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
12:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
13:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
15:00
Day 34: FC Dallas (USA) - Sporting Kansas City (USA).
16:30
Nogomet: MLS, prvič
17:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
18:00
OI: Dežele legend, pon.
18:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:30
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
01:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
02:30
Nogomet: MLS, pon.
05:00
Day 34: FC Dallas (USA) - Sporting Kansas City (USA).
07:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
08:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
10:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
12:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
13:00
OI: Dežele legend, pon.
13:30
OI: The Golden Generation, pon.
15:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
17:00
Nogomet: MLS, pon.
19:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:40
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:45
WRESTLING: SP Budapest, HU, prvič
01:30
WRESTLING: SP Budapest, HU, pon.
02:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
03:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
03:30
WRESTLING: SP Budapest, HU, pon.