Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:45
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
10:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
11:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
12:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
14:55
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
16:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
16:40
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
17:45
Titan Desert... Komentator: Luka Potočnik.
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:10
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
20:55
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
00:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:55
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
07:00
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
IAAF World Challenge... Komentator: Robert Kukovica.
10:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:45
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:40
BMX Race Ljubljana.
14:55
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
16:00
Mont Ventoux Denivele Challenges... Komentator: Luka Potočnik.
16:40
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
17:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
19:10
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:10
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
22:15
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
00:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
00:55
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
13:00
Mont Ventoux Denivele Challenges... Komentator: Luka Potočnik.
13:25
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
14:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
15:10
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
16:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
18:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
18:55
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
20:55
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
03:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
05:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.