Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Fudbal Gold Cup: Mexico - Canada
08:15
Odbojka - Liga nacija (Ž): Serbia - Germany
09:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Romania - Spain, v živo
10:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Mongolia - Puerto Rico, v živo
10:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Ukraine - Estonia, v živo
11:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Mongolia - Czech R., v živo
11:45
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Romania - Iran, v živo
12:10
Pregled 32nd Kitzbuhel Alpine Rally
12:25
WTA All Access
12:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Spain - Mongolia, v živo
13:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Russia - Estonia, v živo
13:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Mongolia - Ukraine, v živo
14:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Iran - Czech R., v živo
14:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Puerto Rico - Russia, v živo
15:15
F1 - GP Confidential
15:45
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
16:00
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Latvia - Turkmenistan, v živo
16:25
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Latvia - Australia, v živo
16:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Hungary - China, v živo
17:20
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Latvia - Holland, v živo
17:55
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Brazil - Poland, v živo
18:20
Track & Field
18:50
Na današnji dan
19:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Australia - Japan, v živo
19:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): China - Holland, v živo
20:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Latvia - Brazil, v živo
20:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Turkmenistan - Hungary, v živo
20:55
Basket 3x3 SP (Amsterdam) - Shoot-Out, v živo
21:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Japan - Poland, v živo
21:30
Mobil 1 the Grid
22:00
Fast Zone
22:30
In Cycle
23:00
Premier League magazin Special: PL 100 - Ian Wright
23:30
Ekstremni svet sporta
00:00
Pregled Jedrenje Svetski kup: Marseille
00:55
Odbojka - Liga nacija (Ž): China - Serbia
02:30
ATP 500 Queens + Halle & WTA Premier Birmingham - 1/8 Finala
06:30
Fudbal Gold Cup: Costa Rica - Bermuda
08:15
Odbojka - Liga nacija (Ž): Russia - Holland
09:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Ukraine - New Zealand, v živo
10:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): China - France, v živo
10:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Lithuania - Qatar, v živo
11:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Russia - Italy, v živo
11:45
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Ukraine - Indonesia, v živo
12:10
Pregled japanske lige
12:40
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
12:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): New Zealand - Russia, v živo
13:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Slovenia - Qatar, v živo
13:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): China - Lithuania, v živo
14:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Indonesia - Italy, v živo
14:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): France - Slovenia, v živo
15:15
Trans World Sport
16:10
Na današnji dan
16:25
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Japan - Australia, v živo
16:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): USA - South Korea, v živo
17:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Holland - Turkey, v živo
17:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Andorra - Switzerland, v živo
18:20
Pregled Biciklizam: Tour of Hungary
19:05
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Australia - France, v živo
19:30
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): USA - Holland, v živo
20:05
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Japan - Andorra, v živo
20:30
NBA Action
20:55
Basket 3x3 SP (Amsterdam) - Shoot-Out, v živo
21:05
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): France - Switzerland, v živo
21:30
Basket 3x3 SP (Amsterdam) - Dunk Contest, v živo
22:00
Fudbal Gold Cup: Nicaragua - Haiti
23:45
Segunda division Playoff - FINALE (1st leg)
01:30
Turska košarka Playoff - FINALE - odlučujuća utakmica: Efes - Fenerbahce
03:15
ATP 500 Queens + Halle & WTA Premier Birmingham - 1/4 Finala
06:30
Odbojka - Liga nacija (M): France - Australia
08:00
Fudbal Gold Cup: Salvador - Jamaica
09:45
Nemačka košarka Playoff - FINALE (G2): Alba - Bayern
11:20
Odbojka - Liga nacija (M): Germany - Russia
13:00
Pregled Jedrenje Svetski kup: Marseille
14:00
ATP 500 Queens & ATP 500 Halle & WTA Premier Birmingham - 1/2 Finale, v živo
17:30
Fudbal Gold Cup: Honduras - Curacao
19:15
Kineska liga: Jiangsu - Shanghai Shenhua
21:00
Biciklizam: Tour de Suisse (8/9) - Time Trial
23:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam) - 1/4 Finala
01:15
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam) - 1/4 Finala
03:00
ATP 500 Queens + Halle & WTA Premier Birmingham - 1/2 Finala
05:00
Odbojka - Liga nacija (M): Brazil - Germany