Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Roller trio - Bimhuis
09:25
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
10:20
Andrew McCormack, solo - Bimhuis
11:00
InterMezzo
12:30
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
14:05
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
15:30
InterMezzo
16:00
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet
17:45
The Corsair by Kader Belarbi - Ballet and Orchestra of the Capitole.
19:50
InterMezzo
20:30
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartók
22:20
Boris Giltburg plays Russian Masters of the Piano
23:50
The Sound of New York: Stefon Harris
01:55
Around Nina - Jazz a la Villette
03:20
The Sound of New York: Mark Turner
03:55
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
04:55
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Street Scene by Kurt Weill at the Teatro Real de Madrid
11:15
InterMezzo
12:30
La Neuvieme Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
13:55
Le Tour du Monde en 80 minutes by Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne
15:25
InterMezzo
16:30
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by Yefim bronfman and the Cleveland Orchestra
17:35
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto no. 2 by Yefim bronfman and the Cleveland Orchestra
18:40
The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
19:55
InterMezzo
20:30
Rigoletto by Verdi at the Liceu Opera Barcelona
22:40
InterMezzo
23:30
Around Nina - Jazz a la Villette
01:00
Paco de Lucia, Light & Shade
02:00
David Krakauer Ancestral Groove - Jazz a Porquerolles
02:55
The Sound of New York: Matthew Stevens
03:25
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les Pommiers
04:35
All stars band: Lenny White, Biréli Lagrene, Antonio Farao, Eddie Gomez - Jazz en Baie
05:45
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie: Schubert, Beethoven, Rameau
10:50
Bernard Haitink and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
12:26
InterMezzo
12:30
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
14:00
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
15:00
Antonio Zambujo - Rua da Emenda - La Cigale, Paris
16:00
InterMezzo
16:30
Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
19:20
InterMezzo
20:30
Michel Dalberto plays Fauré
21:45
Kristjan Järvi conducts Pärt and Mahler Estonian National Symphony Orchestra
23:19
InterMezzo
23:30
Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au Fil des Voix
00:20
The Sound of New York: Stefon Harris
02:20
The Sound of New York: Matthew Stevens
02:50
Hindi Zahra et Fatoumata Diawara - Banlieues Bleues
03:50
InterMezzo