Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2759. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Kavčnikova domačija
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Začarana Ela, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Šla si mimo mojega življenja
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO: Živeti, gost p. Karel Gržan
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Šla si mimo mojega življenja
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Živeti, gost p. Karel Gržan
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Zakaj je spanje pomembno
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Nerodna Avguština, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Palček Mihec kašopihec, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Maja Vidmar, Najnujnejše
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Islandija, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Maja Vidmar, Najnujnejše
21:55
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:35
Videospot dneva
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Izdelaj svoje družinsko drevo
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Ali je srednji vek res tako temačen
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Milan Jesih, Kdo je na vrtu travo potacal
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Filipini
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Milan Jesih, Kdo je na vrtu travo potacal
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program