Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica PGK: Leti leti leti Vili
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6327. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
S teboj lahko, 4. del
11:10
Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Ramre in Daniel Rampre
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Na Kalskem brjarju
16:35
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6328. informativna oddaja
19:00
Slovensko predsedovanje Svetu EU
19:20
Različni koraki enake poti
20:00
Slovesnost ob obletnici koncentracijskega taborišča Ljubelj
21:00
Sledi korakov: O Gretinem grehu
21:40
Gorenjska poročila, 6328. informativna oddaja
22:00
Poslovni tek trojk Bled 2021
23:00
Skrbimo za zdravje: Nega lasišča
23:40
Gorenjska poročila, 6328. informativna oddaja
00:00
Studio Evropa: Staranje Evrope
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6328. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Sledi korakov: O Gretinem grehu
11:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Videostrani
14:00
Poslovni tek trojk Bled 2021
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Oddaja za vas in mesto
18:40
Gorenjska poročila, 6329. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
S teboj sem jaz, posnetek zaključne prireditve
21:00
Trajnostna mobilnost v usvarjalnosti mladih
21:40
Gorenjska poročila, 6329. informativna oddaja
22:00
Vidova dobrodelnost za smeh v otroških očeh, dobrodelna dražba
23:40
Gorenjska poročila, 6329. informativna oddaja
00:00
AHL: HDD SIJ Acroni Jesenice: HK SŽ Olimpija
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6329. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: O Gretinem grehu
11:10
V objemu domovine
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6330. informativna oddaja
19:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
19:25
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
20:55
Robo TV
21:00
Skrbimo za zdravje: Nega lasišča
21:40
Gorenjska poročila, 6330. informativna oddaja
22:00
Podjetniški tek trojk Bled 2021
22:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6330. informativna oddaja
00:00
Planet Slovenija
01:17
Videostrani