Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

OBN
06:25
Anđeli i prijatelji, crtani film
06:40
Nimbols, crtani film
06:55
Chaotic, crtani film
07:15
Mađioničar, crtani film
07:35
Sestre, indijska serija, 51 i 52 epizoda
08:35
Top shop
08:50
Shopping Kraljica, zabavni program
09:50
Top shop
10:10
Stol za 4, kulinarski show, r.
11:10
Znanje je imanje, kviz
12:00
Top Shop
12:20
Stol za 4, kulinarski show, r.
13:20
Halka, turska serija, 16 epizoda,r.
14:20
Top shop
14:35
Korona Specijal, specijalna emisija
15:05
Zakletva, turska serija, 304 epizoda
16:00
Melek, turska serija, 48 epizoda, r.
16:55
Stol za 4, kulinarski show
18:50
OBN Info
19:10
Paramparčad, turska serija
20:00
Zakletva, turska serija, 305 epizoda
21:00
Melek, turska serija, 49 epizoda
22:00
Halka, turska serija, 17 epizoda
22:55
Telering, talk show
00:00
Astrovizija
04:00
Astro plus
04:20
Sestre, indijska serija, 51 i 52 epizoda, r.
05:00
Stol za 4, kulinarski show, r.
05:50
Korona Specijal, specijalna emisija, r.
06:25
Anđeli i prijatelji, crtani film
06:40
Nimbols, crtani film
06:55
Chaotic, crtani film
07:15
Mađioničar, crtani film
07:35
Sestre, indijska serija, 53 i 54 epizoda
08:35
Top shop
08:50
Shopping Kraljica, zabavni program
09:50
Top shop
10:10
Stol za 4, kulinarski show, r.
11:10
Znanje je imanje, kviz
12:00
Top Shop
12:20
Stol za 4, kulinarski show, r.
13:20
Halka, turska serija, 17 epizoda,r.
14:20
Top shop
14:35
Korona Specijal, specijalna emisija
15:05
Zakletva, turska serija, 305 epizoda
16:00
Melek, turska serija, 49 epizoda, r.
16:55
Stol za 4, kulinarski show
18:50
OBN Info
19:10
Paramparčad, turska serija
20:00
Zakletva, turska serija, 306 epizoda
21:00
Melek, turska serija, 50 epizoda
22:00
Halka, turska serija, 18 epizoda
22:55
Petkom o sportu, talk show
00:00
Astrovizija
04:00
Astro plus
04:20
Sestre, indijska serija, 53 i 54 epizoda, r.
05:00
Stol za 4, kulinarski show, r.
08:05
Anđeli i prijatelji, crtani film
08:15
Nimbols, crtani film
08:30
Chaotic, crtani film
08:55
Mađioničar, crtani film
09:20
Dejana Talk Show, talk show, r.
10:35
Top shop
10:50
Korona Specijal, specijalna emisija, r.
11:50
Iz bakine kuhinje, kulinarska emisija
12:50
Top shop
13:05
Petkom o sportu, sportski magazin, r.
14:05
Shopping Kraljica, zabavni program, r.
14:45
Top shop
15:00
Korona Specijal, specijalna emisija, r.
15:30
Zakletva, turska serija, 299 epizoda, r.
16:30
Melek, turska serija, 43 epizoda, r.
17:30
Dejana Talk Show, talk show
18:50
OBN Info
19:10
Paramparčad, turska serija
20:00
Zakletva, turska serija, 300 epizoda
21:00
Melek, turska serija, 44 epizoda
21:55
Putovanje kroz vrijeme, film (16+)