Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:15
Danski pokal - finale: Midtjylland - Brondby
08:15
Montreux Volley Masters 2019 - tekma za 5. mesto: Kitajska - Turčija
10:00
Španska liga - zadnji krog: Getafe - Villarreal
11:45
Evroliga: Podelitev nagrad
13:00
Švedska liga: Malmo - Kalmar
14:45
NBA Playoffs WEST (3. tekma): Portland - Golden State
16:45
F1 H2O: Portugalska - dirka
18:15
Portugalska liga: Benfica - St. Clara
20:15
Pokal FA - finale: Vrhunci tekme
20:45
Euroleague Next Generation (U18) - finale: Mega - Real Madrid
22:45
Španska liga - zadnji krog: Real Valladolid - Valencia
00:30
Montreux Volley Masters 2019 - finale: Poljska - Japonska
02:30
Avstrijska liga: Sturm - Salzburg
04:15
Turška liga: Bursaspor - Göztepe
06:00
Ukrajinska liga: Oleksandriya - Lviv
07:45
Portugalska liga: Porto - Sporting
09:30
Liga prvakov (m) - finale: Zenit - Lube
11:30
Romunska liga: Steaua - Cluj
13:15
NBA Playoffs EAST (3. tekma): Toronto - Milwaukee
15:15
Pokal FA - finale: Manchester City - Watford
17:15
Diamantna liga: Shanghai
19:15
Galatasaray in Gaziantep sta redni del sezone končala na četrtem in petem mestu, kar obeta zelo zanimivo četrtfinalno serijo. V ekipi iz Istanbula nastopa tudi Jaka Klobučar.
21:15
2. španska liga: Pregled kroga
22:15
Turška liga: Pregled kroga
23:15
Liga narodov (ž): Belgija - ZDA
01:00
Liga narodov (ž): Poljska - Italija
02:45
Kitajska liga: Shanghai Shenhua - Shandong Luneng
04:30
Španska liga - zadnji krog: Celta - Rayo Vallecano
06:15
Liga narodov (ž): Tajska - Nemčija
08:00
2. španska liga: Albacete - Granada
09:45
Liga narodov (ž): Bolgarija - Japonska
11:30
NBA Playoffs WEST (4. tekma): Portland - Golden State
13:30
Kitajska liga: Shenzhen FC - Dalian Yifang
15:15
Evroliga F4: Finale
17:15
2. SNL: Drava - Bravo
19:15
Anadolu Efes želi odlično sezono v Evroligi kronati tudi s slavjem v turškem prvenstvu. Banvit, kot osma ekipa po rednem delu, ne bi smel predstavljati prevelike ovire na poti do polfinala.
21:15
ATP 1000 Rim: Vrhunci turnirja
22:15
Ruski pokal - finale: Ural - Lokomotiva Moskva
00:15
Liga narodov (ž): Tajska - Italija
02:00
Liga narodov (ž): Bolgarija - Belgija
03:45
Ukrajinska liga: Mariupol - Oleksandriya