Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5829. informativna oddaja
10:00
TVU Teden vzeživljenjskega učenja 2019, reportaža
11:00
Dora: Uroš Urbas, pogovorna oddaja
12:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
12:20
Videostrani
14:35
Razmere v ZD Kranj se umirjajo, oddaja
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Mednarodni dan skrbi za sluh v EP, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5831. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
20:20
Young EU voices, oddaja
20:40
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5831. informativna oddaja
22:00
45. Prvomajsko srečanje na Joštu, reportaža
22:50
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
23:20
Podbreška potica v Vatikanu, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5831. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Voda, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5831. informativna oddaja
10:00
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
10:30
Sledi korakov: Drugi kavarniški večer, pogovorna oddaja
11:45
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
12:00
Videostrani
14:55
Razmere v ZD Kranj se umirjajo, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
19:00
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: O kronični črevesni bolezni, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
22:00
TVU Teden vzeživljenjskega učenja 2019, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
00:00
45. Prvomajsko srečanje na Joštu, reportaža
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
10:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
10:30
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
11:00
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 5. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Podbreška potica v Vatikanu, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
20:00
Dora: Uroš Urbas, pogovorna oddaja
21:00
Sledi korakov: dr. Jože Dežman, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
22:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
22:30
Young EU voices, oddaja
23:00
45. Prvomajsko srečanje na Joštu, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani