Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
10:00
Nedeljska Sveta maša, ponovitev
11:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
12:00
Korona zdravja
12:20
Videostrani
14:00
10. Zasavski humanitarni tek
15:00
75. letnica zmage nad nacifašizmom, intermedijska proslava
15:50
Koncerti s kavča, ponovitev
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Aktualno v Bohinju, reportaža
18:00
V spomin Alenki Bole Vrabec, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Čefurji raus
21:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
22:00
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
22:35
Na Bledu pred novimi izzivi, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
00:00
Trač, predstava MGL
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6076. informativna oddaja
10:00
Aktualno v Bohinju, reportaža
10:30
Korona zdravja
11:45
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 6077. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: Marko Funkl
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:30
Praznovanje, posnetek predstave PGK Kranj
21:00
Koncert Slakove glasbe, 2. del
21:40
Gorenjska poročila, 6077. informativna oddaja
22:00
Na Bledu pred novimi izzivi, reportaža
22:30
Skrbimo za zdravje: Zaščita pred soncem
23:40
Gorenjska poročila, 6077. informativna oddaja
00:15
Rokovnajči, gledališka predstava
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6077. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Skrbimo za zdravje: Zaščita pred soncem
11:00
Praznovanje, posnetek predstave PGK Kranj
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Spet kosovirji, predstava Lutkovnega gledališča
16:00
Novosti na knjižnem trgu
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6078. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Korona zdravja, pogovor z dr. Bojano Beovič
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6078. informativna oddaja
22:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
23:00
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
23:40
Gorenjska poročila, 6078. informativna oddaja
00:00
Koncert Vlada Kr eslina
01:35
Videostrani