Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:45
Otkrivamo Hrvatsku: Konavle
06:09
Vijesti na njemačkom jeziku
06:17
Navrh jezika - Zašto govorim hrvatski
06:30
Vlatko Stefanovski i Miroslav Tadić - Unplugged (R)
07:56
Prometej
08:21
A forum (R)
08:50
Loza, serija (12) (4/16) (R)
09:34
Prvi s glazbom - Marjane, naš Marjane
10:04
Vijesti na španjolskom jeziku
10:11
Dnevnik 2
10:51
Tema dana
11:03
Vinjeta: Dvigrad (R)
11:07
Stipe u gostima (5), humoristična serija (7/20) (R)
11:40
Vijesti na engleskom jeziku
11:49
Kod nas doma (R)
12:34
Otvoreno (R)
13:19
Pogled preko granice - Hrvati u BiH
13:45
Otkrivamo Hrvatsku: Konavle
14:09
Vijesti na njemačkom jeziku
14:17
Navrh jezika - Zašto govorim hrvatski
14:30
Vlatko Stefanovski i Miroslav Tadić - Unplugged (R)
15:56
Prometej
16:21
A forum (R)
16:50
Loza, serija (12) (4/16) (R)
17:34
Prvi s glazbom - Marjane, naš Marjane
18:04
Vijesti na španjolskom jeziku
18:11
Dnevnik 2
18:51
Tema dana
19:03
Vinjeta: Dvigrad (R)
19:07
Stipe u gostima (5), humoristična serija (7/20) (R)
19:40
Vijesti na engleskom jeziku
19:49
Kod nas doma (R)
20:34
Otvoreno (R)
21:19
Pogled preko granice - Hrvati u BiH
21:45
Otkrivamo Hrvatsku: Konavle
22:09
Vijesti na njemačkom jeziku
22:17
Navrh jezika - Zašto govorim hrvatski
22:30
Vlatko Stefanovski i Miroslav Tadić - Unplugged (R)
23:56
Prometej
00:21
A forum (R)
00:50
Loza, serija (12) (4/16) (R)
01:34
Prvi s glazbom - Marjane, naš Marjane
02:04
Vijesti na španjolskom jeziku
02:11
Dnevnik 2
02:51
Tema dana
03:03
Globalna Hrvatska
03:44
Stipe u gostima (5), humoristična serija (8/20)
04:16
Vijesti na engleskom jeziku
04:24
Klub 7
05:14
Glas domovine
05:33
Puls
06:28
Mamutica (2), dramska serija (12) (14/20)
07:08
Vijesti na njemačkom jeziku
07:15
Pokraj vode Drave, 2016., 1. dio
08:15
Peti dan
09:15
Loza, serija (12) (5/16) (R)
10:04
Vijesti na španjolskom jeziku
10:11
Dnevnik 2
10:51
Tema dana
11:03
Globalna Hrvatska
11:44
Stipe u gostima (5), humoristična serija (8/20)
12:16
Vijesti na engleskom jeziku
12:24
Klub 7
13:14
Glas domovine
13:33
Puls
14:28
Mamutica (2), dramska serija (12) (14/20)
15:08
Vijesti na njemačkom jeziku
15:15
Pokraj vode Drave, 2016., 1. dio
16:15
Peti dan
17:15
Loza, serija (12) (5/16) (R)
18:04
Vijesti na španjolskom jeziku
18:11
Dnevnik 2
18:51
Tema dana
19:03
Globalna Hrvatska
19:44
Stipe u gostima (5), humoristična serija (8/20)
20:16
Vijesti na engleskom jeziku
20:24
Klub 7
21:14
Glas domovine
21:33
Puls
22:28
Mamutica (2), dramska serija (12) (14/20)
23:08
Vijesti na njemačkom jeziku
23:15
Pokraj vode Drave, 2016., 1. dio
00:15
Peti dan
01:15
Loza, serija (12) (5/16) (R)
02:04
Vijesti na španjolskom jeziku
02:11
Dnevnik 2
02:51
Tema dana
03:03
Stipe u gostima (5), humoristična serija (9/20)
03:38
Vinjeta: (R)
03:40
Biblija
03:50
Vijesti na engleskom jeziku
04:01
Giuliano i Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski 1999., snimka koncerta
05:40
Giuliano i Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski 1999., snimka koncerta
07:12
Tu i tamo:
07:18
Doktor ludosti, igrani film (12)
08:43
Vijesti na njemačkom jeziku
08:49
Lijepom našom:
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:04
Turizam.hrt
10:10
Dnevnik 2
10:39
Na kraju tjedna (višejezično): Sabatina - Engleska verzija, dokumentarni program
10:50
Tema dana
11:02
Vinjeta
11:05
Stipe u gostima (5), humoristična serija (9/20)
11:36
Manjinski mozaik: Doktor Lazo
11:50
Biblija
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
13:40
Giuliano i Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski 1999., snimka koncerta
15:12
Tu i tamo:
15:18
Doktor ludosti, igrani film (12)
16:43
Vijesti na njemačkom jeziku
16:49
Lijepom našom:
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:04
Turizam.hrt
18:10
Dnevnik 2
18:39
Na kraju tjedna (višejezično): Sabatina - Engleska verzija, dokumentarni program
18:50
Tema dana
19:02
Vinjeta
19:05
Stipe u gostima (5), humoristična serija (9/20)
19:36
Manjinski mozaik: Doktor Lazo
19:50
Biblija
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
21:40
Giuliano i Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski 1999., snimka koncerta
23:12
Tu i tamo:
23:18
Doktor ludosti, igrani film (12)
00:43
Vijesti na njemačkom jeziku
00:49
Lijepom našom:
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:04
Turizam.hrt
02:10
Dnevnik 2
02:39
Na kraju tjedna (višejezično): Sabatina - Engleska verzija, dokumentarni program
02:50
Tema dana
03:02
Vinjeta
03:05
Nedjeljom u dva
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:10
Plodovi zemlje
05:00
Glas domovine