Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
TV Shopping
07:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
10:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
12:25
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
14:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
14:55
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
17:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
17:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
17:55
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
20:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
20:25
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
22:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Švicarski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
09:15
TV Shopping
09:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
11:45
TV Shopping
12:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
14:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
16:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
18:45
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
19:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
22:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
00:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
11:45
TV Shopping
12:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
14:45
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
16:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
18:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
19:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
22:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
03:00
Švicarski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.