Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
07:45
TV Shopping
08:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
10:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
10:25
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
12:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
13:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
14:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
3,4, Šport... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
20:25
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
22:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
00:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
02:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
04:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
12:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:30
Reli Vipavska dolina.
13:45
TV Shopping
14:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
18:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
20:25
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
22:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
23:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
01:30
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
03:30
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
08:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
15:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
16:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
18:35
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
20:45
Reli Vipavska dolina.
20:55
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
23:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
01:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
03:00
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.