Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:58
R. Milkins (Eng) v R. O'Sullivan (Eng), ponovitev HD
07:48
S. Craigie (Eng) v J. Trump (Eng), ponovitev HD
08:34
Zasledovalno (m), ponovitev HD
09:00
Chasing History - Lindsey Vonn, ponovitev HD
09:06
Kros, ponovitev HD
12:14
Preskakovanje ovir, ponovitev HD
13:15
Štafeta (ž), ponovitev HD
14:00
Sprint (ž), v živo HD
15:34
Chasing History - Lindsey Vonn, ponovitev HD
16:31
Kros, ponovitev HD
18:01
Kamil Stoch - The Untold Story, prvič HD
18:32
Sprint (ž), ponovitev HD
19:42
Raffaella Brutto, ponovitev HD
19:49
prvič HD
19:56
HNS, Glasgow, v živo HD
22:12
HNS, Glasgow, v živo HD
23:56
prvič HD
00:06
Sprint (ž), ponovitev HD
01:00
Kamil Stoch - The Untold Story, ponovitev HD
01:27
Kros, ponovitev HD
02:02
Sprint (ž), ponovitev HD
03:00
HNS, Glasgow, ponovitev HD
04:30
Sprint (ž), ponovitev HD
05:28
Kros, ponovitev HD
06:30
Kamil Stoch - The Untold Story, ponovitev HD
07:00
HNS, Glasgow, ponovitev HD
09:30
Sprint (ž), ponovitev HD
10:25
Chasing History - Lindsey Vonn, ponovitev HD
10:30
Ski kros, v živo HD
12:00
Super G (m), v živo HD
13:45
Sprint (m), v živo HD
15:30
HS137, v živo HD
17:00
Dvojice, 2. vožnja, v živo HD
18:15
Sprint (m), ponovitev HD
18:55
Chasing History - Lindsey Vonn, ponovitev HD
19:00
HS137, ponovitev HD
19:40
prvič HD
19:45
HNS, četrtfinale, v živo HD
21:15
HNS, četrtfinale, v živo HD
23:05
HS137, ponovitev HD
23:55
prvič HD
00:00
Sprint (m), ponovitev HD
01:00
Decemberske specialitete, ponovitev HD
01:30
Ski kros, ponovitev HD
02:30
Kamil Stoch - The Untold Story, ponovitev HD
03:00
Četrfinale, ponovitev HD
04:30
Kvalifikacije HS 137, ponovitev HD
05:30
Sprint (m), ponovitev HD
06:30
Ski kros, ponovitev HD
07:00
Četrfinale, ponovitev HD
08:30
Kvalifikacije HS 137, ponovitev HD
09:30
Sprint (m), ponovitev HD
10:15
Super G (ž), v živo HD
11:45
Zasledovalno (ž), v živo HD
12:30
Smuk (m), v živo HD
13:45
15km klasično (m), v živo HD
14:45
Zasledovalno (m), v živo HD
15:30
HS 137, v živo HD
17:45
Nordijski kombinatorci, posnetek HD
18:15
10km prosto (ž), ponovitev HD
19:30
Polfinale, v živo HD
00:00
HS 137, ponovitev HD
01:30
Zasledovalno (ž), ponovitev HD
02:00
Nordijski kombinatorci, ponovitev HD
03:00
Polfinale, ponovitev HD
04:30
HS 137, ponovitev HD