Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
09:00
TV Shopping
09:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
11:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
11:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
13:25
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
15:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
15:40
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
22:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
00:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
02:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
02:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
03:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
14:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
16:30
ISSF Svetovni pokal Munchen... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
17:30
ISSF Svetovni pokal Munchen... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
18:15
ISSF Svetovni pokal Munchen... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
19:00
TV Shopping
19:30
Nemški pokal... Komentator: Nejc Mravlja.
21:30
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Total CAF Champions League... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
13:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
15:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
19:00
TV Shopping
19:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
22:30
ISSF Svetovni pokal Munchen... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
23:15
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
00:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
02:30
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
04:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.