Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
10:20
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
10:35
7. Izlet mladine na planšarijo Dolga njiva pod Košuto
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Teden vseživljenjskega učenja, 1. del
21:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 2. del prireditve
08:45
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
10:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
10:30
Zajtrk pr Andreji: Rebeka Dremelj
13:15
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Radovljica, oddaja
13:25
Dobrodošli doma 2019, posnetek prireditve o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Bioenergetik Darko Verbe
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: Paliativna oskrba, izobraževalna oddaja
16:30
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Okarina festival 2019
18:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Skozi trpljenje v svobodo, Rab
21:00
Janez Poklukar o novih izzivih, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
21:55
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
23:40
Gorenjska poročila, 5875. informativna oddaja
00:00
Moc glasbe nas združuje
01:10
Videostrani
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5871. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Paliativna oskrba, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Morda niste vedeli: Medijski grad – v spomin
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Rudi Medved, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5872. informativna oddaja
19:00
Skozi trpljenje v svobodo, Rab
20:00
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Spust v Bike parku Krvavec
21:40
Gorenjska poročila, 5873. informativna oddaja
22:00
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
22:20
Škocjanska okapn'ca – jama in poti njenih raziskovalcev
23:40
Gorenjska poročila, 5874. informativna oddaja
00:00
Koncert Pihalnega orkestra Tržič v Franciji, posnetek
01:30
Videostrani