Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

RTCG Sat
06:00
SAT tv, r
06:30
Obrati pažnju, r
07:00
Jutarnji program
08:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
09:00
Vijesti
09:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
10:00
Vijesti
10:05
Dječiji program, Vrtirepić
10:30
Zlatna pahulja 2020, prvo veče CG izvodjači, dječiji festival
12:00
Vijesti
12:10
TV arhiv
13:00
Dinastija Petrovic Njegos 5/8 r
13:30
Otkrij.me r
14:00
Vijesti
14:05
Agrosaznanje, R
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Kratke forme
15:30
Dnevnik 1
16:00
Više od ljeta, r
17:30
Zapis, Malinjaci u Petnjici
18:00
Vijesti
18:10
Djeciji program, Slonovi i tonovi, r
18:25
Balet, Pepeljuga, dječiji program
19:30
Dnevnik 2
20:05
Svakog gosta sat i po dosta, r
21:50
Dinastija Petrović Njegoš
22:30
Dnevnik 3
23:00
Sportski dnevnik
23:10
Više od ljeta, r
00:40
Zapis, Malinjaci u Petnjici, r
01:10
Kratke forme
01:30
Dnevnik 2
02:00
Svakog gosta sat i po dosta, r
03:45
Dinastija Petrović Njegoš
05:00
Agrosaznanje
06:00
Otkrij.me, r
06:20
Obrati paznju, r
07:00
Jutarnji program
10:00
Vjesti
10:05
Dječije emisije, Vrtirepić
10:30
Slonovi i tonovi r
11:00
Agrosaznanje
12:00
Vijesti
12:05
Zapis, Malinjaci u Petnjici, r
12:35
Otkrij.me, r
13:00
Dinastija Petrović Njegoš, r
13:35
Otkrij.me, r
14:00
Vijesti
14:05
Obrazovna emisija, r
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Muzika
15:30
Dnevnik 1
16:00
Vise od ljeta r
17:30
EKOLOŠKA RADIONICA: PUŽEVI CRNE GORE
18:00
Vijesti
18:10
Dječije emisije, Vrtirepić
18:30
Zemlja vina, r
19:00
SAT tv
19:30
Dnevnik 2
20:05
Svakog gosta sat i po dosta, r
21:50
Dinastija Petrović Njegoš
22:30
Dnevnik 3
23:00
Sportski dnevnik
23:10
Vise od ljeta r
00:15
Obrazovna emisija
00:50
SAT tv Svjetionik podmorja
01:30
Dnevnik 2
02:00
Svakog gosta sat i po dosta, r
03:30
Dinastija Petrović Njegoš
04:05
Montenegro all in one, r
05:00
Preko veze, r
06:00
Muzika
06:30
Jutarnji program
09:00
Vijesti
09:05
Agrosaznanje, r
10:00
Vijesti
10:05
Naučno-obrazovni program
11:00
Dječiji program, r Vrtirepic
12:00
Vijesti
12:05
Dinastija Petrović Njegoš, r
12:30
Otkrij.me r
13:05
Koncert
14:00
Vijesti
14:05
Obrazovni porogram
15:00
Lajmet, vijesti na albanskom jeziku
15:10
Kratke forme
15:30
Dnevnik 1
16:00
Predstavljanje lista za parlamentarne izbore
16:30
Obrazovna emisija, r
17:00
IJZ press
17:30
Zapis, Malinjaci u Petnjici
18:00
Vijesi + Dnevnik na znakovnom jeziku
18:10
Dječija emisija
18:30
Agrosaznanje-zanimljivosti, Priča o sladoledu, arhiva, r
19:30
Dnevnik 2
20:05
Debata - Parlamentarni izbori
22:00
Dinastija Petrović Njegoš
22:30
Dnevnik 3
23:00
Sportski dnevnik
23:10
Preko veze, r
00:10
Agrosaznanje - zanimljivosti, Priča o sladoledu, arhiva, r
01:00
Predstavljanje lista za parlamentarne izbore
01:30
Dnevnik 2
02:00
Debata-Parlamentarni izbori
04:00
Dinastija Petrović Njegoš
05:00
Obrazovni program, r