Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Pravljica: Živali so imele olimpijske igre
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6100. informativna oddaja
10:00
Vurnikova študentska nagrada 2020
10:30
Ostržek, predstava Lutkovnega gledališča
13:15
Štiri tačke, oddaja o živalih
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Tino Mamić
15:00
Aktivnosti jeseniških upokojencev
15:40
Za zdravje, oddaja
16:30
Podelitev spričeval 42 odličnjakom Radovljice
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Aktivnosti jeseniških upokojencev
18:40
Gorenjska poročila, 6100. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
21:00
Proslava ob Dnevu državnosti v Žirovnici
21:40
Gorenjska poročila, 6100. informativna oddaja
22:00
Evropski zeleni dogovor - priložnost za razvojni preboj
23:40
Gorenjska poročila, 6100. informativna oddaja
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
01:50
Videostrani
08:00
Pravljice o živalih: Veselo pričakovanje
08:30
Cici koncert, posnetek
08:35
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6096. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
Nedeljska Sveta maša
11:30
Vurnikova študentska nagrada 2020
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Popoln odklop na Bledu
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6097. informativna oddaja
19:00
Potovanje po Indiji
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Sledi korakov: predstavitev knjige Igorja Gošteta
20:45
Proslava ob Dnevu državnosti v Žirovnici
21:40
Gorenjska poročila, 6098. informativna oddaja
22:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
22:30
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
23:40
Gorenjska poročila, 6099. informativna oddaja
00:00
Praznovanje, posnetek predstave PGK Kranj
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6100. informativna oddaja
10:00
Nedeljska Sveta maša, ponovitev
11:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
12:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
12:20
Videostrani
14:00
Proslava ob Dnevu državnosti v Žirovnici
15:50
Koncerti s kavča, ponovitev
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Popoln odklop na Bledu
18:00
Sledi korakov: predstavitev knjige Igorja Gošteta
18:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Športnik Tržiča za leto 2019
21:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
22:00
Teden ljubiteljske kuture 2020
22:35
Vurnikova študentska nagrada za leto 2020
23:40
Gorenjska poročila, 6101. informativna oddaja
00:00
MGL & AGRFT, koncert
02:00
Videostrani