Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
FIA Karting European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
17:15
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
FIA Karting European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
13:30
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
17:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
XTERRA Adventures... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Silk Way Rally 2021... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Uroš Puš.
13:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
17:00
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
FIA Karting European Championship... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.