Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:30
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič in Dušan Razboršek.
12:30
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:25
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
18:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:30
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
21:15
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
23:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
00:55
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:30
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
15:15
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
18:55
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
21:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
21:55
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
02:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
04:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
12:30
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
14:15
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
16:15
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
20:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
21:55
Afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
00:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
04:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
04:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.