Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:33
InterMezzo
08:30
Iván Fischer conducts Symphonies Nos 1 & 2 by Brahms with the Budapest Festival Orchestra
10:00
Vox Luminis at the Festival de Granada: Monteverdi
11:18
InterMezzo
12:30
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
14:00
Ivry Gitlis & Friends - Philharmonie de Paris
15:17
InterMezzo
16:30
Gregory Privat - Jazz en Tete
17:25
Eric Serra - Club Nubia
18:25
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:30
InterMezzo
20:30
L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
23:47
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
00:56
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
01:36
Ahmad Jamal in Paris
03:11
John Escreet trio - Bimhuis (Amsterdam)
04:16
Antonin Tri-Hoang - Ornette - Apparitions - Banlieues Bleues
05:16
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
06:31
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
07:13
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts the Chaliapin Gala in Kazan
10:45
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
12:18
InterMezzo
12:30
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
14:11
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mantovani, Prokofiev, Ravel
15:52
InterMezzo
16:30
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
18:08
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
19:34
InterMezzo
20:15
Iván Fischer and the Royal Concertgebouw Orchestra: Rossini, Mozart, Haydn
22:16
La Ritirata and Josetxu Obregón in Granada: Il Spiritillo Brando
23:30
Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
01:04
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
01:54
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
03:16
Eric Serra - Club Nubia
04:42
Ahmad Jamal in Paris
06:15
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
06:42
InterMezzo
08:30
Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers
09:34
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
10:04
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
11:30
InterMezzo
12:30
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
14:23
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
16:12
InterMezzo
16:30
The Escapist (Le Reveur) - Alexander Ekman
18:00
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
19:38
InterMezzo
20:30
Michael Wollny - Live at Jazzdor
21:20
Michael Wollny, Vincent Peirani, Emile Parisien, Andreas Schaerer - EFG London Jazz Festival
22:30
Emile Parisien celebrates the 40 years of Europajazz
23:30
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
00:34
An evening with Avishai Cohen - Philharmonie de Paris
02:00
Ahmad Jamal in Paris
03:35
Ibrahim Maalouf - Philharmonie de Paris
04:55
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
05:30
Jon Batiste and Stay Human - Istanbul Jazz Festival