Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Skrbimo za zdravje, Vse o revmatičnih obolenjih
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Preživetje v naravi
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kmetijski razgledi
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Preživetje v naravi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:35
Dotiki gora, Golica
19:05
Vrtnarski kotiček
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2676. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Kralj gora in ljudomrznik, predstava poletnega gledališča Studenec
23:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
23:05
Videospot dneva
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Videostrani, obvestila