Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Alexei Volodin plays the 2 Piano concertos by Chopin
10:30
Philippe Jaroussky Musical Academy Gala
11:30
InterMezzo
12:30
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
14:50
The Bennewitz Quartet plays Janacek's string quartets
15:35
InterMezzo
16:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra : Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
17:55
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
19:45
InterMezzo
20:31
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
21:30
Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
22:45
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
00:15
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
01:15
The Daptone Super Soul Revue - Jazz a Vienne
02:45
Arto Lindsay - New Morning
03:45
Jamie Cullum - Lotos Jazz festival
05:05
Becca Stevens - Moods
06:05
InterMezzo
08:30
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
09:15
Joe Zawinul solo (1985)
10:15
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
11:00
InterMezzo
12:30
The Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
13:50
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
15:55
InterMezzo
16:30
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
17:50
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
18:55
InterMezzo
20:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
22:25
InterMezzo
23:30
Quincy Jones - 1961
06:55
InterMezzo
08:30
Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
11:15
InterMezzo
12:30
Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
14:05
Thomas Lebrun 'Lied Ballet'
14:30
Lied Ballet by Thomas Lebrun, Maison de la Danse of Lyon
15:45
Ou chaque souffle danse dans nos mémoires by Thomas Lebrun
16:00
InterMezzo
16:30
Rinaldo by Haendel at the Festival de Peralada
18:05
The 14th July Concert with the Orchestre National de France and François-Xavier Roth
19:50
InterMezzo
20:30
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
23:30
Becca Stevens - MOODS
00:30
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
01:30
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
02:20
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
03:30
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
04:20
InterMezzo