Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
10:30
Litovska liga: Zalgiris Vilnius - Zalgiris Kaunas
12:15
Gruzijska liga: Saburtalo - Dila Gori
14:00
ATP 250 Metz - finale 2019: Bedene - Tsonga
16:45
Liga prvakov - finale 2010/2011: Barcelona - Manchester United
19:00
Švedska nogometna liga oziroma Allsvenskan je bil ustanovljena leta 1924 in pod svojo streho združuje najboljše nogometne kolektive iz Švedske. Malmö je najuspešnejša ekipa s 20-imi naslovi, medtem ko mu sledita Göteborg (18) in Norrköping (13). Naslov br.
21:00
Na današnji dan
21:15
Premier liga: Pregled sezone 2019/2020
23:15
Srbska liga: Crvena zvezda - Radnički
01:00
Srbska liga: Vojvodina - Čukarički
02:45
Moldavska liga: Sheriff - Petrocub Hincesti
04:30
ATP 500 Rotterdam - finale 2019: Wawrinka - Monfils
06:30
Portugalska liga - finale: Benfica - Porto
08:30
Belgijska liga - finale: Brugge - Antwerpen
10:30
ATP 1000 Cincinnati - finale 2011: Djoković - Murray
12:00
Pokal FA - finale: Arsenal - Chelsea
14:00
Kvalifikacije za Evropsko ligo - sezona 2012/2013: Mura - Lazio (23.8.2012)
16:00
Championship - finale: Brentford - Fulham
18:00
Španska liga: La Liga Santander Champion
19:00
Beloruska Premier liga predstavlja najvišji nivo nogometnega tekmovanja v tej nekdanji sovjetski republiki. Trenutno v njej tekmuje 16 ekip, medtem ko je bilo najvišje število sodeljujočih 17 v sezoni 1992/93, najnižje pa 11 v sezoni 2012/13. S 15 naslovi.
21:00
Premier liga special: PL 100 - Emile Heskey
21:30
World of Freesports: 32. del
22:00
Serie A (Roma TV): Juventus - Roma
23:45
Premier liga: Pregled sezone 2019/2020
01:45
Finska liga: Mariehamn - Inter
03:30
ATP 1000 Indian Wells - finale 2011: Djoković - Nadal
06:15
NFL Superbowl 2019: LA Rams - New England (4.2.2019)
10:15
Sportklubov vseved: 4. del (15.5.)
11:00
Kvalifikacije za Evropsko ligo - sezona 2018/2019: Domžale - Široki Brijeg (19.7.2018)
13:00
Serie A (Roma TV): Juventus - Roma
14:45
Moldavska liga: Sheriff - Petrocub Hincesti
16:30
ATP 1000 Rim - finale 2015: Djoković - Federer
18:15
Srbska liga: Vojvodina - Čukarički
20:00
Evropska liga - 1/8 finala: Manchester United - LASK
21:45
Kitajska liga: Shandong Luneng - Shanghai Shenhua
23:30
Švedska liga: Malmo - Helsingborgs
01:15
Kvalifikacije za Evropsko ligo - sezona 2018/2019: HJK Helsinki - Olimpija (16.8.2018)
03:15
Barca TV: Remember the Boss - Van Gaal (1. in 2. del)
05:00
ATP 1000 Madrid - finale 2015: Nadal - Murray