Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
09:50
Giselle at the Mariinsky Theater
11:45
InterMezzo
12:30
Carmen by Bizet at the Opéra Royal de Wallonie
15:30
InterMezzo
16:30
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
18:00
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Stravinsky and Dorman
19:20
InterMezzo
20:30
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
22:20
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
00:05
Otis Taylor - Sons d'hiver
01:00
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
02:15
Polar Bear - Südtirol Jazz Festival
03:10
Émile Parisien & Vincent Peirani - BELLE ÉPOQUE
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
11:05
Mendelssohn: A Midsummer's Night Dream - Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
12:00
InterMezzo
12:30
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
14:20
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
15:25
InterMezzo
16:30
L'Africaine by Meyerbeer - Teatro La Fenice
19:30
InterMezzo
20:30
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
21:55
Madrigals (Book VIII: Canti Amorosi) by Monteverdi - Les Arts Florissants
23:40
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
00:25
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
01:30
Bill Frisell 'Guitar in the Space Age' - D'Jazz Nevers Festival
02:25
Flat Earth Society - Südtirol Jazz Festival
03:20
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
04:55
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
10:15
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra : Mozart and Beethoven
11:35
InterMezzo
12:30
Sergey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra: Portrait
12:55
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
14:15
Wagner, Mahler, Schumann - Mihoko Fujimura, Orchestre Philharmonique de Liege, Christian Arming
15:50
InterMezzo
16:30
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
17:30
Keziah Jones - Jazz a Vienne
18:40
nOx.3 - Jazz a Vienne
19:30
InterMezzo
20:30
Semiramide by Gioachino Rossini, Teatro La Fenice
00:30
Melingo at festival d'Ile de France
01:25
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
02:25
Quincy Jones - 1961
02:50
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
04:00
Daymé Arocena - Worldwide festival
05:15
Troyka - Südtirol Jazz Festival