Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5765. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Dejan Prešiček, pogovorna oddaja
12:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
12:20
Videostrani
14:35
Spominska slovensnost v Dražgošah, posnetek prireditve
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Osebna asistenca, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5766. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Slavnostna akademija občine Radovljica, posnetek
20:40
70. let smučišča Kranjska gora, oddaja
21:10
Otvoritev severne blejske obvoznice, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5766. informativna oddaja
22:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
22:30
70. Info točka v CSS Škofja Loka, oddaja
23:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5766. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Življenje tovornjakarja, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Fabio, lisičji otok
09:40
Gorenjska poročila, 5766. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek l
11:00
Sledi korakov: Življenje Franca Ravnikarja, pogovorna oddaja
11:45
Rekonstrukcija Rdečega mostu, reportaža
12:00
Videostrani
14:55
Morda niste vedeli: Življenje tovornjakarja, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodovnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5767. informativna oddaja
19:00
Spominska slovensnost v Dražgošah, posnetek prireditve
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Duševno zdravje na delovnem mestu, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5767. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 5767. informativna oddaja
00:00
Slavnostna akademija občine Radovljica, posnetek
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Vrtna spirala, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5767. informativna oddaja
10:05
Regijska podelitev nagrad in priznanj Civilne zaščite, reportaža
11:00
Žive jaslice v Žiganji vasi, reportaža
11:30
19. nočni pohod do »Krive jelke«, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 5. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Aktualno: Tržiški župan o pridobitvah v občini, oddaja
16:15
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:15
Monitor TV, oddaja o računalništvu
17:55
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5768. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Slovesnost ob dnevu slovenskih knjižnic, oddaja
20:00
Morda niste vedeli: Življenje tovornjakarja, oddaja
20:30
Dora: Dejan Prešiček, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5768. informativna oddaja
22:00
Bojan Križaj, naš junak in zmagovalec, posnetek razstave
23:05
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
23:20
70. let smučišča Kranjska Gora, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5768. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani