Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Romunija, transilvanski biser
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Calle Salle, Kevin Koradin
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Srečna hiška, predstava gledališke sekcije KD Škale
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:45
Dotiki gora, Palec, Zalenjak
19:05
Vrtnarski kotiček
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2666. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
3. revija zmagovalcev festivalov narodnozabavne glasbe Vinska Gora 2019, 1. del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
21:55
Popotniške razglednice, Romunija, transilvanski biser
22:55
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ
09:40
2665. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
2666. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Pogovor v studiu
11:55
Koncert Marka Škugorja, posnetek 2. dela
13:00
Jutranji pogovori 1
14:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:00
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila