Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
07:15
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
09:30
La Boheme by Puccini at the Liceu, Barcelona
11:20
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
13:05
Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ural Opera Ballet, Ekaterinburg
16:00
InterMezzo
17:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
18:35
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
20:10
InterMezzo
21:00
Norma by Bellini at the Royal Opera House
23:35
InterMezzo
00:00
Monty Alexander - La Seine Musicale
01:00
InterMezzo
02:00
Europakonzert 2019: Daniel Harding, Bryn Terfel and the Berliner Philharmoniker
03:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
05:30
InterMezzo
05:45
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
07:35
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
09:25
InterMezzo
09:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
11:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
13:00
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
14:00
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
15:00
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky
16:00
InterMezzo
17:00
La Boheme by Puccini at the Liceu, Barcelona
19:00
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
20:35
InterMezzo
21:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
22:35
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
00:00
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
01:10
InterMezzo
02:00
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
04:25
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
06:00
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
07:00
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
08:00
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky
09:00
InterMezzo
09:30
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
12:00
InterMezzo
13:00
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
14:20
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
16:10
InterMezzo
17:00
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
18:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
20:25
InterMezzo
21:00
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
00:00
Dhafer Youssef 'Birds Requiem' - Skoda Jazz Festival
01:00
InterMezzo
02:00
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
03:20
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
05:10
InterMezzo