Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
10:00
8. Festival čokolade v Radovljici, reportaža
10:20
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Podbreška potica v Vatikanu, reportaža
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Tokrat grem volit, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
00:00
TVU Teden vzeživljenjskega učenja 2019, reportaža
08:00
Čopkovi zakladi, 3. del otroške predstave
08:40
Mi znamo, 1. del otroške serije
09:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
10:00
Mura Raba tour, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Skrbimo za zdravje: O kronični črevesni bolezni, izobraževalna oddaja
13:25
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: O kronični črevesni bolezni, izobraževalna oddaja
16:30
Prva sončna elektrarna na večstanovanjskem objektu, reportaža
17:40
Razmere v ZD Kranj se umirjajo, oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
8. Zasavski humanitarni tek, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Teden medgeneracijskega učenja, oddaja
20:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
22:00
Željko Dedić, duhovni terapevt, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
00:00
Med rudarji: Marjeta Hribar in nakit iz premoga, oddaja
01:10
Videostrani
08:00
Sapramiška, otroška predstava
08:30
Tralalaja: Spoznajmo Eskime, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5131. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: O kronični črevesni bolezni, izobraževalna oddaja
11:30
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
12:30
Željko Dedić, duhovni terapevt, pogovorna oddaja
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Uroš Urbas pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: dr. Jože Dežman, pogovorna oddaja
20:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:30
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Didaktična donacija akademskega slikarja Klavdija Tutte
21:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
22:00
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
23:20
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, posnetek tekme
01:05
Videostrani