Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
POP CORN
11:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Lov na skriti zaklad
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Arben Idrizi- Prišel je neki čas
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
NAJ VIŽA
21:15
Regionalne novice
21:20
Spomini na svetovno dediščino, dokumentarni zapis
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Arben Idrizi- Prišel je neki čas
22:55
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
NAJ VIŽA
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, O hrčkih
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Karol Chmel- Sramotil steber, leta
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice, Polarne dežele
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop corn, ponovitev
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Karol Chmel- Sramotil steber, leta
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, O hrčkih
09:40
Vabimo k ogledu
09:45
Popotniške razglednice, Polarne dežele
10:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:10
Videostrani, obvestila
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
NAJ VIŽA, glasbena oddaja z narodno zabavno glasbo
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Kocka
18:40
Videospot dneva
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Jakub Kornhauser- Kvasarna+ Rdeči kvadrat na beli podlagi
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2633. VTV magazin, regionalni informativni program
20:30
Jutranji pogovori
22:00
Gianni Rijavec in godalni kvartet na gradu Ormož
23:00
Videospot dneva
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila