Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartók
10:25
Boris Giltburg plays Russian Masters of the Piano
11:50
InterMezzo
12:30
Il Trovatore by Giuseppe Verdi at the Liceu
14:55
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Bach, Brahms, Prokofiev
16:05
InterMezzo
16:30
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
18:00
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
19:30
InterMezzo
20:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles Festival
21:25
Harold Lopez-Nussa - Banlieues Bleues
23:15
InterMezzo
23:30
Hindi Zahra et Fatoumata Diawara - Banlieues Bleues
00:30
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
01:30
Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au Fil des Voix
02:15
John Escreet trio - Bimhuis
03:15
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Flat Earth Society - Südtirol Jazz Festival
09:30
Naissam Jalal - Banlieues Bleues
10:30
Polar Bear - Südtirol Jazz Festival
11:20
InterMezzo
12:30
Tribute to Pierre Boulez at the Philharmonie de Paris
13:40
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Stravinsky and Dorman
14:55
Brahms: String Quartet No.1, String Quintet No.2
16:00
InterMezzo
16:30
Chaplin by Mario Schröder, Leipziger Ballett
18:05
Pinocchio choreography by Ivan Cavallari - Opéra national du Rhin ballet
19:50
InterMezzo
20:30
Vasily Petrenko and the Israel Philharmonic Orchestra: Dvořák, Beethoven
22:50
InterMezzo
23:30
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
01:05
Sylvain Luc Qunitet - Jazz sous les Pommiers
02:45
David Krakauer Ancestral Groove - Jazz a Porquerolles
03:40
The Sound of New York: Matthew Stevens
04:10
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les Pommiers
05:20
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
La Traviata by Verdi in Fontainebleau
10:35
Brahms: Piano Quintet
11:15
InterMezzo
12:30
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
14:20
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
16:10
InterMezzo
16:30
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain: Elgar, Ravel, Debussy
18:10
Brahms: Cello Sonata No.1, Violin Sonata No.1
19:00
InterMezzo
19:30
Les Siecles and François-Xavier Roth: Mozart with Renaud Capuçon and Gérard Caussé
21:15
InterMezzo
21:30
La Boheme by Puccini
23:30
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
00:20
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
01:50
The Sound of New York: Stefon Harris
03:50
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
04:45
InterMezzo