Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Euroleague: Barcelona - Gran Canaria
08:00
Španska liga: Villarreal - Rayo Vallecano
09:45
Premier League: West Ham - Huddersfield
11:30
Euroleague: Olympiacos - Bayern
13:00
Bayern TV: Bayern - Mainz
14:45
Odbojka Liga šampiona (Ž) - 1/4 Finale (2nd leg): Eczacibasi - Conegliano
16:30
Euroleague: Efes - CSKA
18:00
Pregled Segunda division
19:00
Pregled Freeride World Tour: Andorra
20:00
Euroleague: Panathinaikos - Baskonia, v živo
22:00
ATP Uncovered
22:30
Premier League Netbusters
23:00
La Liga magazin
23:30
NBA Live
23:45
Euroleague: Real Madrid - Armani
01:15
Fudbal - prijateljska: Germany - Serbia
03:00
Odbojka Liga šampiona (M) - 1/4 Finale (2nd leg): Zenit St. Petersburg - Belchatow
04:45
WTA Premier & ATP Masters Miami
06:30
WTA Premier & ATP Masters Miami
10:00
Španska liga: Athletic Bilbao - Atletico Madrid
11:45
Euroleague: Darussafaka - Khimki
13:15
Fudbal - prijateljska: Wales - Trinidad & Tobago
15:00
Racing Files (1/10): McLaren
15:30
Euroleague: Maccabi - Zalgiris
17:00
Odbojka Liga šampiona (M) - 1/4 Finale (2nd leg): Perugia - Chaumont
18:45
KHL Playoff EAST - 1/2 Finale (G4): Salavat Yulaev - Avtomobilist
20:30
Odbojka Liga šampiona (Ž) - 1/4 Finale (2nd leg): Novara - Stuttgart, v živo
22:30
Premier League Magazin
23:00
Ekstremni svet sporta
23:30
NBA Action
00:00
In Cycle
00:25
NBA Live
00:40
Trans World Sport
01:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Croatia - Azerbaijan
03:15
Euroleague: Gran Canaria - Olympiacos
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Macedonia - Latvia
06:30
WTA Premier & ATP Masters Miami
10:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Israel - Slovenia
12:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Austria - Poland
14:00
Euroleague: CSKA - Fenerbahce
15:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Slovakia - Hungary
17:15
Pregled japanske lige
17:45
Odbojka Liga šampiona (M) - 1/4 Finale (2nd leg): Lube - Dynamo Moscow
19:30
NBA Live
19:45
In Cycle
20:10
La Liga magazin
20:45
Euroleague: Armani - Panathinaikos, v živo
22:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Portugal - Ukraine
00:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: England - Czech R.
02:15
NBA Weekly: The Way We Ball - Croatia
02:45
Ekstremni svet sporta
03:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Bulgaria - Montenegro
04:45
Euroleague: Budućnost - Efes