Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Pokal šestih narodov... Komentator: Mitja Hozjan.
06:45
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
08:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:15
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:15
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
14:15
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
15:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:10
NCAA... Komentator: Luka Potočnik.
19:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
19:40
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
21:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
23:45
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
11:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
13:00
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
14:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
16:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
16:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
18:25
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
20:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
20:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
22:45
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
23:45
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
00:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
01:30
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
03:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.