Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
08:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
11:45
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
13:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Žiga Ikič.
17:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
19:00
TV Shopping
19:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
22:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
00:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Luka Cotič.
06:45
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Žiga Ikič.
09:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
Slovenska liga... Komentator: Robert Kukovica.
19:00
TV Shopping
19:30
FIBA Basketball... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
Champions Cup... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
06:45
TV Shopping
07:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
11:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
13:25
Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
15:05
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
18:55
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
20:40
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
20:55
Brazilska liga... Komentator: Uroš Puš.
23:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
00:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.