Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Rigoletto by Verdi at the Liceu Opera Barcelona
10:40
Brahms: String Quartet No.1, String Quintet No.2
11:45
InterMezzo
12:30
Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
14:10
The Funeral of Louis XIV: Documentary
14:35
Brahms: Cello Sonata No.1, Violin Sonata No.1
15:30
InterMezzo
16:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
19:35
InterMezzo
20:30
Noé by Thierry Malandain, Théâtre national de Chaillot
21:40
Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
23:00
L'Apres-midi d'un faune by Thierry Malandain
23:10
InterMezzo
23:30
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
00:30
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
01:20
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
04:10
Sylvain Luc Qunitet - Jazz sous les Pommiers
05:50
InterMezzo
08:30
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
10:05
Michel Dalberto plays Fauré
11:20
InterMezzo
12:30
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain: Elgar, Ravel, Debussy
14:10
A Christmas Tale with the Huelgas Ensemble and Paul Van Nevel
15:15
InterMezzo
16:30
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
17:20
John Escreet trio - Bimhuis
18:20
Émile Parisien & Vincent Peirani - Belle Époque
19:20
InterMezzo
20:30
L'Orfeo by Monteverdi at the Saint-Denis Festival
22:15
InterMezzo
23:30
The William Parker Organ Quartet - Banlieues bleues
00:30
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
01:15
Around Nina - Jazz a la Villette
02:40
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
03:40
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartók
10:25
Boris Giltburg plays Russian Masters of the Piano
11:50
InterMezzo
12:30
Il Trovatore by Giuseppe Verdi at the Liceu
14:55
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Bach, Brahms, Prokofiev
16:05
InterMezzo
16:30
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
18:00
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
19:30
InterMezzo
20:30
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles Festival
21:25
Harold Lopez-Nussa - Banlieues Bleues
23:15
InterMezzo
23:30
Hindi Zahra et Fatoumata Diawara - Banlieues Bleues
00:30
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
01:30
Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au Fil des Voix
02:15
John Escreet trio - Bimhuis
03:15
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
04:10
InterMezzo