Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
06:13
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
08:34
Pripravljeni..., ponovitev
08:51
GPS, Šanghaj, prvič
09:57
2. vožnja, ponovitev
10:21
3. vožnja, ponovitev
10:46
Giro, vrhunci 1. tedna, ponovitev
11:52
Giro, vrhunci 2. tedna, prvič
13:00
Giro eXtra, v živo
13:19
Trento / Rovereto - 34,2 km, v živo
17:19
Giro eXtra, v živo
17:38
M. Copil (Rou) v S. Johnson (Usa) [6], posnetek
18:05
P. Gojowczyk (Ger) v D. Ferrer (Esp) [4], ponovitev
19:07
T. Robredo (Esp) v S. Bolelli (Ita) [20], ponovitev
20:00
Pripravljeni..., prvič
20:13
prvič
20:21
Giro danes, prvič
22:27
prvič
22:36
Pregled, prvič
00:32
Eset V4 Cup - Spielberg (Aut), prvič
00:48
Osmina finala, ponovitev
01:25
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev
03:01
ATP, Ženeva, ponovitev
04:00
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev
05:00
P. Gojowczyk (Ger) v D. Ferrer (Esp) [4], ponovitev
06:15
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev
07:15
ATP, Ženeva, ponovitev
08:34
Pripravljeni..., ponovitev
08:53
Trento / Rovereto - 34,2 km, ponovitev
10:02
Drsanje, Veslanje, ponovitev
10:34
WS, ponovitev
11:08
3. vožnja, ponovitev
11:50
Giro danes, ponovitev
13:00
Giro eXtra, v živo
13:16
Riva del Garda / Iseo - 155 km, v živo
17:15
Giro eXtra, v živo
17:30
ATP, Ženeva, vklop v živo
18:00
ATP, Ženeva, v živo
20:00
Pripravljeni..., prvič
20:12
prvič
20:19
Giro danes, prvič
21:58
prvič
22:29
MLS vrhunci, prvič
23:00
Pregled, prvič
23:30
prvič
23:37
Riva del Garda / Iseo - 155 km, ponovitev
00:30
ATP, Ženeva, ponovitev
01:25
Riva del Garda / Iseo - 155 km, ponovitev
03:00
Osmina finala, ponovitev
04:00
17. etapa, ponovitev
05:00
Osmina finala, ponovitev
06:15
17. etapa, ponovitev
07:15
Osmina finala, ponovitev
08:30
izbor, ponovitev
08:45
17. etapa, ponovitev
10:00
Pregled, ponovitev
11:00
Pregled, ponovitev
11:30
izbor, ponovitev
13:00
Vrhunci dirke po Italiji..., v živo
13:15
18. etapa, v živo
17:15
Vrhunci dirke po Italiji..., v živo
17:30
Četrtfinale, vklop v živo
18:00
Četrtfinale, v živo
19:00
Žrebanje, v živo
20:00
Četrtfinale, vklop v živo
20:30
izbor, prvič
22:00
ponovitev
23:15
18. etapa, ponovitev
00:30
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev
01:30
18. etapa, ponovitev
03:00
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev
04:00
18. etapa, ponovitev
05:00
Kvalifikacije 4. dan, ponovitev