Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tenebrae at the Chapelle Royale
09:50
Jakub Jozef Orliński and Il Pomo d'Oro: Heinichen, Corelli, Vivaldi, Zelenka
11:15
InterMezzo
12:30
Get the blessing - Like a jazz machine
13:20
Knower - Jazz a la Villette
14:10
Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
15:30
InterMezzo
16:30
Lucio Silla by Mozart at the Teatro Real, Madrid
19:30
An artist, Pablo Heras-Casado - A town, Grenade
19:45
InterMezzo
20:30
Arvo Pärt at the Philharmonie de Paris
22:00
Mariss Jansons conducts Dvorak's Stabat Mater
23:30
Bojan Z - Like a Jazz Machine
02:00
Sharon Jones and the Dap-Kings at L'Olympia, Paris
03:10
Knower - Jazz a la Villette
03:55
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montreal
05:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Un Jour ou deux by Merce Cunningham
09:40
Paris - New York - Paris, CCN Ballet de Lorraine
11:00
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
12:30
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
14:50
InterMezzo
16:30
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonie 1 & 5 by Tchaikovsky
18:05
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris: Prokofiev and Tchaikovsky
19:30
InterMezzo
20:30
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
22:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
23:15
InterMezzo
23:30
Archie Shepp All Star 'Tribute to John Coltrane'
00:30
Hypnotic Brass Ensemble - Jazz a Vienne
01:25
Strata East All Star - Banlieues Bleues
02:20
Becca Stevens at L'Olympia, Paris
02:55
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
04:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
11:00
InterMezzo
12:30
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Berlioz, Mantovani, Debussy, Ravel
13:55
The Orchestre National de Lyon and Alain Altinoglu: Dukas, Ibert et Ravel
15:30
InterMezzo
16:30
Lully's Cadmus et Hermione at the Paris Opéra Comique
18:30
Avi Avital - Paris Mezzo Festival
19:50
InterMezzo
20:30
BA/rock by Jeroen Verbruggen, Grand Théâtre de Geneve ballet
21:50
The Nutcraker by Jeroen Verbruggen, Ballet du Grand Théâtre de Geneve
23:15
InterMezzo
23:30
Jacob Collier - Jazz a Vienne
00:45
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1965
01:15
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1963
01:45
Becca Stevens at L'Olympia, Paris
02:20
Bojan Z - Like a Jazz Machine
03:20
Louis Hayes & David Hazeltine quintet - Jazz a Foix
04:30
InterMezzo