Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Sapramiška, otroška predstava
08:30
Tralalaja: Spoznajmo Eskime, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5806. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: 10 let programa Svit, izobraževalna oddaja
11:30
Pesem združuje, Zborovski koncert iz Kranja
12:30
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
13:35
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5807. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: Čebelar Jože Pikelj, pogovorna oddaja
20:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:30
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5808. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:20
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5809. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija, posnetek tekme
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5810. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
12:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
12:20
Videostrani
14:35
Podrobnosti o 49. Tednu slovenske drame, oddaja
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Preobrazba življenjskega stila, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Gen-i Sonce, komercialna reportaža
20:40
Belo se pere na devetdeset, literarni večer
21:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
22:00
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
22:50
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:20
Branju prijazne občine, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Cerkev Marijinega vnebovzetja Čemšenik, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Na kmetiji, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek l
11:00
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
11:45
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:55
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5812. informativna oddaja
19:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: 10 let programa Svit, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5812. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 5812. informativna oddaja
00:00
1. kavarniški večer: boj z boleznijo, pogovorna oddaja
01:20
Videostrani