Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:26
InterMezzo
08:25
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
10:30
InterMezzo
12:30
Swan Lake by Valery Kovtun | Ballet Company of The National opera of Ukraine
14:40
Salue pour moi le monde ! by Joelle Bouvier and the Ballet of the Grand Théâtre de Geneve
16:15
InterMezzo
16:30
Martha Argerich and Daniel Barenboim at the Berlin Philharmonie: Mozart, Schubert, Stravinsky
18:05
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Bruckner's Fifth Symphony
19:35
InterMezzo
20:30
Puccini's Tosca at the Salzburg Easter Festival
22:34
InterMezzo
23:30
Keziah Jones - Jazz a Vienne
00:43
Gilberto Gil - Jazz in Marciac
01:47
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
02:47
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
03:32
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
04:37
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
04:57
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
05:54
InterMezzo
08:30
Classic Archive: Mstislav Rostropovitch /Sviatoslav Richter (2/2)
09:22
Classic Archive: Mstislav Rostropovitch /Sviatoslav Richter (1/2)
10:18
Joshua Weilerstein and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Beethoven at the Gstaad Sommets Musicaux
11:38
InterMezzo
12:30
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
13:59
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
14:59
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
16:14
InterMezzo
16:30
Mariss Jansons conducts The Queen of Spades by Tchaikovsky
19:30
InterMezzo
20:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
22:10
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Blacher, Ravel, Rimsky-Korsakov
23:55
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
01:00
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
02:15
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
03:50
Jean-Jacques Milteau What's That Sound - Paris Jazz Festival
04:45
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
05:50
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
07:14
InterMezzo
08:30
The Dead Queen by Kader Berlarbi - Capitole de Toulouse Ballet
10:25
Peer Gynt by Heinz Spoerli, Zurich Opera Ballet
12:20
InterMezzo
12:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theatre
15:30
InterMezzo
16:30
Manon Lescaut by Puccini at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
18:36
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
18:56
InterMezzo
20:30
The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
22:25
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
23:55
Gregory Privat - Jazz en Tete
00:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
01:05
Keziah Jones - Jazz a Vienne
02:20
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
03:20
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
04:25
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest