Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
12:30
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
14:30
TV Shopping
15:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
21:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
23:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
00:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
01:35
NHL... Komentator: Uroš Puš.
04:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
08:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
14:20
TV Shopping
14:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:25
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:15
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
19:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
22:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
00:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
00:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
01:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
03:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
14:30
TV Shopping
15:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
17:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:25
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:40
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Žiga Ikič.
00:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
02:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
04:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.