Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Kako nastanejo skuta, sir, maslo?
09:40
2696. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2697. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
MINISTRSKI STOL: Zdravko Počivalšek, minister za gospodarstvo
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Jutranji pogovori 1
13:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:35
Župan z vami: Branko Petre, župan Občine Vojnik
15:35
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Korenčkov palček, gledališka predstava Vrtca Velenje, OE Lučka
18:30
Ustvarjalne iskrice (172): Jesensko okrasje
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Magda Šalamon - Ogrnjena svetloba
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ans. Opoj
21:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Magda Šalamon - Ogrnjena svetloba
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2697. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
AKTUALNO: Evropski poslanci iz Slovenije o aktualnih temah
18:35
Regionalne novice
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Esad Babačič, umiranje na položnice (14)
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
ŽUPAN Z VAMI: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, ansambel Opoj
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Esad Babačič, umiranje na položnice (14)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
ŽUPAN Z VAMI: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Tone Škrjanec (15)
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2698. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Logarska peč in Strelovec (139)
21:00
Valentinovo z Erosi, posnetek 2. dela koncerta
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Tone Škrjanec (15)
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program