Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
The Soldier's Tale by Stravinsky in Lausanne
09:55
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
11:20
InterMezzo
12:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
13:40
Jean-Claude Casadesus, Alexandre Bloch, Nemanja Radulovic and the Orchestre National de Lille: Berlioz, Parra, Khachaturian, Stravinsky
15:40
InterMezzo
16:31
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
17:55
Penderecki conducts Penderecki and Krejčí at the Prague Spring Festival
19:25
InterMezzo
20:30
Una Oda al Tiempo by Maria Pagés
22:00
Utopia by Maria Pages
23:15
InterMezzo
23:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
00:40
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
01:10
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
02:35
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
03:40
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
04:40
Susanne Abbuehl - Jazz Onze+ festival
05:40
Jazz legends - Lionel Hampton
06:40
InterMezzo
08:30
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
10:00
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
11:15
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
11:55
InterMezzo
12:30
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
14:00
Michel Dalberto plays Fauré
15:15
InterMezzo
16:30
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
17:00
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
18:00
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
18:55
InterMezzo
20:30
Cosi fan tutte by Mozart at the Opéra de Lausanne
23:40
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
01:15
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
02:30
Jazz legends - Lionel Hampton
03:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
04:30
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
05:15
Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
06:10
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
07:10
InterMezzo
08:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
09:50
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
10:55
InterMezzo
12:30
Royal Concertgebouw Orchestra Opening Night 2019
14:00
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
15:35
InterMezzo
16:30
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
18:00
Avi Avital - Paris Mezzo Festival
19:20
InterMezzo
20:30
Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars
21:20
Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
22:15
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
23:15
InterMezzo
23:30
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
00:30
Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
01:25
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
02:55
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
04:20
Jazz legends - Modern Jazz Quartet I
04:50
Jazz legends - Lionel Hampton
05:50
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues