Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
10:10
The Funeral of Louis XIV: Documentary
10:35
Bernard Haitink and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
12:10
InterMezzo
12:30
The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
13:40
François-Frédéric Guy plays Brahms piano sonatas
15:20
InterMezzo
16:30
Around Nina - Jazz a la Villette
17:55
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
18:55
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
19:40
InterMezzo
20:30
La Traviata by Verdi in Fontainebleau
22:30
InterMezzo
23:30
All stars band: Lenny White, Biréli Lagrene, Antonio Farao, Eddie Gomez - Jazz en Baie
00:35
Pedrito Martinez - Banlieues Bleues
01:30
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
03:05
Sylvain Luc Qunitet - Jazz sous les Pommiers
04:45
David Krakauer Ancestral Groove - Jazz a Porquerolles
05:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tribute to Pierre Boulez at the Philharmonie de Paris
09:35
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Stravinsky and Dorman
10:50
Brahms: Piano Quintet
11:35
InterMezzo
12:30
Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
15:25
InterMezzo
16:30
Gustavo Dudamel conducts Beethoven and Wagner at the Paris Philharmonie
18:00
Franco Fagioli sings Haendel in Ambronay
19:30
InterMezzo
20:30
Naissam Jalal - Banlieues Bleues
21:30
Melingo at festival d'Ile de France
23:50
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
00:40
Otis Taylor - Sons d'hiver
01:35
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
02:35
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
03:30
Around Nina - Jazz a la Villette
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Roller trio - Bimhuis
09:25
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
10:20
Andrew McCormack, solo - Bimhuis
11:00
InterMezzo
12:30
Vasily Petrenko, Gautier Capuçon and the Oslo Philharmonic: Haydn and Tchaikovsky
14:05
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
15:30
InterMezzo
16:00
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet
17:45
The Corsair by Kader Belarbi - Ballet and Orchestra of the Capitole.
19:50
InterMezzo
20:30
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartók
22:20
Boris Giltburg plays Russian Masters of the Piano
23:50
The Sound of New York: Stefon Harris
01:55
Around Nina - Jazz a la Villette
03:20
The Sound of New York: Mark Turner
03:55
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
04:55
InterMezzo